Air Show 2007

15 posts / 0 new
Ostatni wpis
milypl
Obrazek użytkownika milypl
Air Show 2007

Chciałbym polecić wam pokazy lotnicze Air Show 2007 w Radomiu, byłem na takiej imprezie trzy razy i jest naprawdę super. Więcej informacji pod tym linkiem- www.airshow.sp.mil.pl

cfaniara
Air Show 2007

Byłam tam w 2005 roku.. Serdecznie polecam, niezapomniane przeżycie.. Szczególnie ten huk podczas lotów myśliwców.. Kto sie wybiera w tym roku? Ja jade w niedziele..

Free Speech Is Like A Money, Some People Have Just A Lot Of More Of It Than Others..

robot
Obrazek użytkownika robot
Air Show 2007

No właśnie! Sobota czy niedziela? Mnie interesują najbardziej pokazy statyczne i chciałbym zapytać kiedy one będą?

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

genx
Obrazek użytkownika genx
Air Show 2007

w sobote i niedziele bedzie dokladnie to samo

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Air Show 2007

Dla mnie osobiście najlepszym punktem pokazów jest walka powietrzna, w tym roku będą ganiać sie cztery Mig29 :-r
i taka mała ciekawostka o nim- prędkość wznoszenia to 330metrów na sekundę !! Jak by uzbroić go w elektronikę jak posiadają F (ki) to wątpię żeby któryś z samolotów myśliwski dał mu rade :-}

Wespazjan2
Air Show 2007

Nie byłam nigdy na tych pokazach ale chętnie się wybiorę...w przyszłym roku ;-P

Edytowane. Administracja.

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Air Show 2007

To zalezy od zainteresowania ;). Byłam w Dęblinie na pokazach i w Radawcu, ale nie bardzo mi się podobało, ze względu na organizację.:-be

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

robot
Obrazek użytkownika robot
Air Show 2007

Witam!

Temat lotniczy więc dorzucę swoje 3 grosze.

Wybieram sie na te pokazy i również słyszałem o tej walce kołowej migów. Trochę mnie to rozbawiło bo jest to pokaz wyłącznie pod publikę. Obecnie do takich sytuacji dochodzi sporadycznie rzadko, mało tego, ostatnie prawdziwe walki kołowe odbywały sie na masową skalę podczas pierwszej wojny światowej. Oczywiście jeżeli jakiś pilot z okresu drugiej wojny (lub później) chciał popełnić efektowne samobójstwo to kręcił sobie kółeczka. Dla zainteresowanych polecam tą stronę:
http://www.kg200.prv.pl/

Pozdrawiam!

Miłośnik starych, dobrych tłokowców!

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

Wespazjan2
Air Show 2007

Właśnie przeczytałam o tragicznym wypadku podczas pokazów, bardzo przykre...

Edytowane. Administracja.

robot
Obrazek użytkownika robot
Air Show 2007

[`] [`]

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

milypl
Obrazek użytkownika milypl
Air Show 2007

['] ['] Stałem na PKP po bilet do Radomia jak zobaczyłem tą straszną katastrofę w TV- szok, normalnie szok

genx
Obrazek użytkownika genx
Air Show 2007

smutne :( ja bylem akurat na wprost tej katastrofy :(

niemamnie
Air Show 2007

zapalmy świeczkę :-( [*] (*)

Bruttisima
Obrazek użytkownika Bruttisima
Air Show 2007

['] ['] [']

Żyjemy tak jak śnimy - samotnie...

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Air Show 2007

I rodzinom Tych co zginęli Kaczyński nie da po 100 tys

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.