Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

10 posts / 0 new
Ostatni wpis
nioop
Obrazek użytkownika nioop
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

Witam...

Przymierzam sie do kupna mieszkania w Parczewie i interesuje mnie cena za m2 , tak mniejwiecej ile tutaj kosztuje...

Ew. jezeli ktoś by wiedział cos na temat mieszkania na sprzedaż prosiłbym o informacje..

Skasowany
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

moim zdaniem za drogo :)

nioop
Obrazek użytkownika nioop
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

A w cyferkach to ile ??:P

Skasowany
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

2600 zł.

Może tak optymistycznie dodam ,że to górna granica i cena w nowo budowanych blokach na pewno uda się kupić coś tańszego POzdrawiam.

arkus
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

2600zł to dużo jak na Parczew. Kilka lat temu płaciłem 1400zł. Jeśli ktoś ma czas i chęci, polecam wybudowanie domu. I nie musi być to betonowy grobowiec rodzinny. Może to być coś taniego, poza miastem. Przyjemnie i zdrowo. Oczywiście to jest tylko mój punkt widzenia.

A najważniejsze, byś zawsze był wierny
Samemu sobie i - co za tym idzie
Jak noc za dniem - byś innym też nie kłamał.

W.Szekspir,"Hamlet", Akt I, sc. III

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

Z tego co mi wiadomo to 2000 zł taka normalna cena. 2600 to ja wskazał kolega wcześniej to górna granica.

A to że ceny poszły w górę to normalna sprawa. Zapraszam do Warszawy i tam zobaczyć skok cenowy :-).

Choć tak naprawdę do tej pory się zastanawiam co takiego stało się w Parczewie że mieszkania musiały pójść tak do góry :-).

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

W wawie to wiadomo że panuje szok cenowy :D

Ale np W Siedlcach mieszkania są o niebo tańsze niż w Parczewie...tylko czym to jest spowodowane to ja nie wiem.

JohnT
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

...w Siedlcach o "niebo tańsze" niż w Parczewie a to ciekawe :) bo za 2000 zł to możesz sobie kupić ale 0,5 m2 :D

Skasowany
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

Radziłbym się wstrzymać z kupnem mieszkania . Może się okazać , ze za 2 lata mieszkania szczególnie w rejonie polnej będą bardzo tanie ;)

zales00
Obrazek użytkownika zales00
Ile kosztuje m2 mieszkania w Parczewie ?

JohnT napisał/a:...w Siedlcach o "niebo tańsze" niż w Parczewie a to ciekawe :) bo za 2000 zł to możesz sobie kupić ale 0,5 m2 :D

Zależy w jakim rejonie Siedlec. Nie ukrywajmy że jest to też takie miasto że nie trzeba mieszkać w centrum aby się wszędzie dostać. Jakieś konkretniejsze dane masz może ? :)Zdziwiłbyś się jakie mieszkania w jakich cenach można wyłapać... ;)