do admin lub kepiha

3 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
vw
Obrazek użytkownika vw
do admin lub kepiha

Zamiast zamykac tematy kontrowersje mops i inne z powodu obrazania nagminnego przez P.Cynamona mojej osoby jak i wielu innych osób prosze pana z cynamonu całkowicie zabanowac poniewaz to jest nagminne naruszanie regulaminu i nietylko.Czego z tego powodu maja cierpiec inni a nie Cynamon!!!.Ja pisałem prawde a nie go obrazałem to moja sprawa co sobie kupuje za swoje uczciwie zarobione piniadze czego nie powiem o cynamonie.Bo jesli tak to ja sobie pozwole rowniez na mała dygresje.Jesli chodzi o mnie to nie lezałem na psychjatryku a sprawy swoje urzedowe i nie tylko urzedowe załatwiam bez problemu i nie mam nikomu nic do zarzucenia jak cynamon ma pretesje do burmistrza p.Spozoskiego Grzegorczyka i innych.Ja choc zwłatwiałem pewne sprawy z w/w osobami nie miałem zadnych problemow załatwiłem co chciałem a zadna instytucja z w/w reprezentownaych przez w/w osoby nie miała ze mna problemu jak z cynamonem i yahem,ale szybko sie ich pozbyli bo jak napisałem w kontrowersjach mops oni musza sami najpierw posprzatac swoje podwórko.Co do szkół to mi niepotrzebna jest tylko na papierze bo jak powiedziałem cynamona nikt nie zatrudni w Parczewie a jesli to nie na długo bo jak zobaczy co to za pracownik to odrazu go zwolni tak jak pewna pani w biurze rachunkowym i nie tylko.Co zas do korzeni czyli o psychjatrów itp.które skierował cynamon do mnie to jak powiedziałem ma to wszystko na własnym podwórku niebede mowił o szczegolach powiem tylko ze ci co go spłodzili poszli do wiecznosci z oddziału psychjatrycznego własnie co zapewne i cynamona czeka bo jego zchowanie wskazuje na wrodzona chorobe psychiczna dlatego tak reaguje jak mu sie mówi prawde.Dlatego burmistrz i inne w/w osoby w urzedach i poza nimi niechca gadac z ...... wiecie kim drodzy czytelnicy.Drogi administratoze przepraszam za swoje zachowanie ale jesli cynamon moze to i ja bo ponoc on wszystko wie i tak zna przepisy ma szkołe wiec ja bez szkoły napisz tak samo jak on sze szkoła choc moze z błedami ale nikt inny tu na ortografie nie patrz tylko cynamon ale jego opinia dla mnie nie ma znaczenia pozdrawiam i prosze o reakcje w/w w stosunku do P.Cynamona !.

kepih
Obrazek użytkownika kepih
do admin lub kepiha

Wywołany do tablicy postaram się odnieść, pomimo wielkiej niechęci.

Vw, odkopałeś wątek nieaktywny przez ponad pół roku pomawiając i obrażając w swoim poście dwie osoby, które nie są osobami publicznymi... Odpowiedź, którą dostałeś i która tak Cię zbulwersowała była na takim samym poziomie jak Twój post. W dodatku otwierasz następny wątek, w którym co drugie zdanie jest insynuacją...

Vw i Pan z Cynamonu - dostajecie po ostrzeżeniu. Jeszcze raz przypominam że to forum nie jest miejscem prania osobistych brudów. Prywatne zatargi proszę rozstrzygać w sposób prywatny lub w sądzie, e-parczew nie jest instytucją do tego przeznaczoną.

Marko
do admin lub kepiha

Moim zdaniem post do zamknięcia bo forum zaśmieca