Podziękowanie za rozmowę

5 posts / 0 new
Ostatni wpis
sebmroz
Podziękowanie za rozmowę

Słyszeliście o listownym podziękowaniu za rozmowę kwalifikacyjną? Podobno za granicą jest to w dobrym tonie, ale w Polsce jeszcze mało kto o tym słyszał. Czytałem o tym tutaj http://praca.gratka.pl/poradnik/art/podziekowanie-za-rozmowe-rekrutacyjn... Wysyłacie takiego e-maila po spotkaniu?

Lukasz
Mieszkam na stale za granica

Napicze inaczej. Mieszkam na stale za granica i dostalem taki list poczta tradycyjna, ale jako osoba ubiegajaca sie o dane stanowisko. Podziekowanie za rozmowe kwalifikacyjna i za moj poswiecony czas.Powiem wiecej.W miejscu w ktorym pracuje kazdego dnia moj pracodawca albo manager dziekuje mi za prace. Jest to normalna praktyka i bardzo motywujaca.

Pan z cynamonu

sebmroz
szkoda, ze takich standardów

szkoda, ze takich standardów u nas nie ma :)

man
Bywaja podziekowania

Moj kolega dostal takie podziekowanie poczta z informacja, ze aktualnie nie ma dla niego stanowiska wolnego. Po kilkunastu dniach przyszla oferta pracy z tej samej firmy. Byl w kilku, ale tylko jedna firma go tak potraktowal. Firma prowincjonalna. Nadal tam pracuje, bo nie zna dobrze angielskiego.
W mojej firmie man agerowie tez czasami dziekuja, strasza albo klna. Na nas to nie robi wrazenia.
Co innego jak powiedza, ze za nadgodziny placa 30£/h, to do kazdego dociera. Niektorych moze to i motywuje. Ja tam staram sie pracowac jak najlepiej, bo to ulatwia mi i innym prace. Relacje z kolegami sa najwazniejsze.

sebmroz
No właśnie, czyli jednak taka

No właśnie, czyli jednak taka forma listu jest dosyć powszechna