Nowa Siłownia

75 posts / 0 new
Ostatni wpis
Adek
Obrazek użytkownika Adek
Nowa Siłownia

A więc jak już prawie wszyscy wiedzą w Parczewie została otworzona nowa siłownia która mieści się w miejscu starej ciastkarni . W dniu dzisiejszym postanowiłem zorientować się jak to wszystko wygląda po rozeznaniu wnioskuje małe plusy i minusy :-)

+
- czyściutko
- profesjonalnie urządzone
- bardzo dużo nowego sprzętu
- miła obsługa

---

- największym i jedynym minusem jaki dostrzegłem na nowej siłowni jest oczywiście cennik .

godzina ćwiczeń kosztuje 6 zł karnet miesięczny 90 zł ( tj.25 godzin )
po krótkim przeliczeniu jeżeli ja bym chciał chodzić na tą siłownie to musiał bym płacić miesięcznie około ponad 130zł co się mija z celem bo w cenie 30 zł na stadionie ćwicze do bólu .

Tak więc myśle że przy obecnym cenniku na tą siłownie bedzie uczeszczało nie wielu gdyż jest poprostu za droga na parczewskie możliwości .

ika88
Nowa Siłownia

Do M
Człowieku zrób sobie prosty rachunek podziel 90 zł na 25 godz to wyjdzie 3,60. Czy nadal uważasz, że te 3,60 za godzinę to jest naprawde tak dużo??? To ciekawe ile tam u Ciebie na siłowni kosztuje godzina? A może za free wpuszczają ????

IKA

Wespazjan2
Nowa Siłownia

25 godzin do wykorzystania na jednym karnecie to zbyt malo dla faceta ktory powaznie myśli o przyroście masy.
Ale żeby to wiedzieć trzeba się trochę tym interesować.

Edytowane. Administracja.

ika88
Nowa Siłownia

do yvonne
Może i dla faceta, który myśli o przyroście masy te 25 godz to mało ale nie każdy o tym myśli. A tak poza tym to ilu jest takich co tak regularnie ćwiczą? Pewnie na palcach dwóch rąk można wyliczyć kto chodzi na stadion pakować

IKA

Wespazjan2
Nowa Siłownia

Konkretnie, to faceci chodząc na siłownię przeważnie myslą o zbudowaniu masy i wytrzymałości, laski natomiast myślą, że cwiczenia silowe pozwolą im pozbyć się tkanki tłuszczowej i wzmocnią mięsnie.
Oczywiscie prawidłowy trening jest pomocny i efekt może byc zadowalający.
Dla kobiet 25 godzinny karnet może wystarczyć jednak dla faceta to jest zbyt mało. Dla mnie za 9 dych powinno być bez ograniczeń.

Edytowane. Administracja.

mike
Nowa Siłownia

witam. czytajac poprzednie wypowiedzi na tym temacie zauwazylem, iz niektóre naleza chyba do wlasciciela nowej silowni. W zwiazku z powyzszym male pytanko. Czy w wyposażeniu nowej silowni jest zainstalowany duzy worek treningowy do boksu lub kickboxingu? od wielu lat trenuje karate, ale w Parczewie niestety nie ma miajsca, gdzie mozna byłoby poćwiczyć na worku. Pozdrawiam

M
Nowa Siłownia

ika88 napisał/a:
Do M
Człowieku zrób sobie prosty rachunek podziel 90 zł na 25 godz to wyjdzie 3,60. Czy nadal uważasz, że te 3,60 za godzinę to jest naprawde tak dużo??? To ciekawe ile tam u Ciebie na siłowni kosztuje godzina? A może za free wpuszczają ????

zwykla osiedlowa silownia:
http://milanet.org/4images/categories.php?cat_id=32

cennik:
http://www.milanet.org/~paco/cennik.htm

ja tam nie cwicze, ale porownaj sobie ceny. godzina 8 zl
ale przy karnecie
75 zl
20 razy pojde na silownie, bede cwiczyl 2 godziny
to jest 40 godzin miesiecznie
wiec niecale 2 zl zaplace za godzine
ja wiem ze kazdy chce zarobic jak najwiecej, ale nie o to w tym chodzi.
pokaze ktos zdjecia tej silowni?

w dodatku w ta cene sa wliczone zajecia z trenerem.

" do yvonne
Może i dla faceta, który myśli o przyroście masy te 25 godz to mało ale nie każdy o tym myśli. A tak poza tym to ilu jest takich co tak regularnie ćwiczą? Pewnie na palcach dwóch rąk można wyliczyć kto chodzi na stadion pakować"

hahaha to juz calkiem smieszne. to jak te 10 osob (chyba tyle masz palcow u rak?) cwiczy nie regularnie, to bedzie wolalo zaplacic malo, niz kupowac drogi karnet. zle mowie?

Wespazjan2
Nowa Siłownia

Od paru ładnych lat chodzę na stadion i widziałam wielu takich co dla nich nawet te 2 zł cięzko było zapłacić.

Edytowane. Administracja.

ika88
Nowa Siłownia

do M
sorry człowieku jeśli nie wiesz o czym rozmawiałam z yvonne to nie komentuj tylko prześledź ostatnie posty a nie coś piszesz nie wiadomo do czego przypiąć to.
A co do siłki u Besti to też prześledź jej wypowiedzi bo z tego co pamiętam to pisała że ma bardzo wysokie opłaty a nie od razu mówisz że ktoś chce się nachapać kasy. Sama mi mówiła gdyby to był jej lokal to karnet zrobiła by nawet i po 50 zł a godz 3 lub 4 zł. więc na drugi raz może sobie przemyśl co piszesz

IKA

ika88
Nowa Siłownia

do yvonne
ja myślę że to mogło byc tez spowodowane tym że tam praktycznie nikt sie nie przejmuje tą siłownią, nie obchodzi ich kto przyjdzie, kto ma karnet, kto nie zapłacił itp...... tak mio się wydaje. I nie to że było im szkoda tych 2 zł tylko wiedzieli ze nie musza płacic bo nikt tego nie pilnuje. to jest moje zdanie

IKA

ika88
Nowa Siłownia

do mike
z tego co mi wiadomo to worek ma być.
Pozdrawiam

IKA

Wespazjan2
Nowa Siłownia

ika88 napisał/a:
do yvonne
ja myślę że to mogło byc tez spowodowane tym że tam praktycznie nikt sie nie przejmuje tą siłownią, nie obchodzi ich kto przyjdzie, kto ma karnet, kto nie zapłacił itp...... tak mio się wydaje. I nie to że było im szkoda tych 2 zł tylko wiedzieli ze nie musza płacic bo nikt tego nie pilnuje. to jest moje zdanie

I tu się mylisz, pracownicy pilnują czy ktoś płaci czy nie.

Edytowane. Administracja.

ika88
Nowa Siłownia

może teraz i pilnują ale jak kiedyś była kilka razy z kolegą to nikt tam nie zwracał uwagi na to

IKA

Wespazjan2
Nowa Siłownia

Ok. nie rozpowszechniaj błędnych informacji, bo od zawsze pracownicy pilnowali zeby kazdy płacił, to należy do ich obowiazków, nie czepiają się tych co mają karnet.
Kto jak kto, ale ja znam zwyczaje panujące na hali ;)

Edytowane. Administracja.

M
Nowa Siłownia

"do M
sorry człowieku jeśli nie wiesz o czym rozmawiałam z yvonne to nie komentuj tylko prześledź ostatnie posty a nie coś piszesz nie wiadomo do czego przypiąć to.
A co do siłki u Besti to też prześledź jej wypowiedzi bo z tego co pamiętam to pisała że ma bardzo wysokie opłaty a nie od razu mówisz że ktoś chce się nachapać kasy. Sama mi mówiła gdyby to był jej lokal to karnet zrobiła by nawet i po 50 zł a godz 3 lub 4 zł. więc na drugi raz może sobie przemyśl co piszesz "

to jest forum publiczne, wiec moge pisac co chce. jak chcialas to przekazac tylko yvonne, to moglas to napisac jej prywatnie.
przesledzilem wypowiedz juz dawno i stwierdzam:
co to obchodzi potencjalnego klienta? jezeli prowadzila by sklep z jarzynami, majac czynsz duzy, to sprzedawala by kalafior po 50 zl za pol kilo, bo ma duzo oplat? kupila bys ten kalafior, czy poszla gdzies, gdzie jest taniej?
bronisz jej, bo pewnie to twoja znajoma, albo cwiczysz tam chcac zrzucic z dupy 15 kilogramow sadla.
nie jestes obiektywna w takim razie.
dyskusja jest o cenie, wiec pisze ze jest za drogo. pokaz zdjecia tej silowni, jezeli jest jakas bardzo luksusowa, to przeprosze i zamowie nawet te przeprosiny w jakiejs waszej lokalnej prasie.
nie pisz do mnie "czlowieku", bo to raczej logiczne. to tak jak bym do Ciebie pisal "homo sapiens"
ja jej zle nie zycze. niech otworzy filie w tokio i na manhattanie. tylko mi nie pisz o cenie, bo jak ja zaczynalem cwiczyc, to Ty sie zastanawialas w co ubrac lalke barbi, zeby ken na nia polecial.
koniec

Wespazjan2
Nowa Siłownia

Ja też dosyc dobrze znam Bestii i powiedzialam jej wprost to, co tu napisałam.
Kazdy ma prawo mysleć i pisać to co uważa, nie róbmy tutaj TWA, bo to nikomu na dobre nie wyjdzie.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Nowa Siłownia

wyedytowane na prośbę Bestii

Edytowane. Administracja.

Adek
Obrazek użytkownika Adek
Nowa Siłownia

yv napisał/a:

Wiesz moze ona nastawia się na bogatego klienta, ktoremu 90 zł róznicy nie robi?

całkiem możliwe ja nie krytykuję tylko opisałem swoje zdanie :-) ale takich jest nie wielu a jak już są to mają siłownie w domciu znam paru takowych .

Wolał bym mieć 20 sprzedanych karnetów za 50 zł na miesiać niż 10 za 90zł :)

Chcąc zdobyć chętnych zrobił bym niższa cene żeby ludzi było więcej takie moje zdanie nie koniecznie musicie się z nim zgadzać :)

Wespazjan2
Nowa Siłownia

wyedytowane na prośbę Bestii

Edytowane. Administracja.

Adek
Obrazek użytkownika Adek
Nowa Siłownia

:-) Sama droga yv wiesz ile się spędza czasu na jednym treningu najbiedniej jak dla mnie około 90 minut ( sama rozgrzewka około 15)nio i oczywiście 4 razy w tygodniu a dla takiego studencika jak ja takie 130 zł no majątek to nie jest ale jest to dużo .
Patrząc moim okiem idę na stadion płace 30 zł i 100 mi zostaje na białeczko albo jakieś hmb :-H a to co jest na stadionie wiadomo że daleko odbiega od nowej siłowni ale tyle lat się ćwiczylo że mi to wystarczy .

Wespazjan2
Nowa Siłownia

wyedytowane na prośbę Bestii

Edytowane. Administracja.

Adek
Obrazek użytkownika Adek
Nowa Siłownia

heh co do tych opłat myślę że tak będzie jak napisałaś :) Parczew nie Warszawa ;-P

Wespazjan2
Nowa Siłownia

edit...............................

Edytowane. Administracja.

amina
Nowa Siłownia

może ktoś ma jakieś informacje na temat fitnness? widzialam na plakatach że silownia oferuje takie zajęcia, ale jestem ciekawa kto je prowadzi i oczywiście jaka jest cena.

Adek
Obrazek użytkownika Adek
Nowa Siłownia

No ja wiem wiem ale gadałem z tą kobiciną i mówiła dla mnie że jeszcze bedzię dokupywane dodatkowe obciążenie bo jak narazie to jest tego za mało :P

Wespazjan2
Nowa Siłownia

W tej chwili chyba bedziesz musiała sama poszukac informacji na miejscu ponieważ włascicielka wyjechała za granicę a jej córka która sie tym teraz zajmuje razcej nie odwiedza forum.
Z tego co wiem to odbywają się tam zajęcia aerobiku które prowadzi Monika Saczuk ale ile to kosztuje to nie mam pojęcia.

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Nowa Siłownia

edit.....

Edytowane. Administracja.

ika88
Nowa Siłownia

amina aerobik kosztuje 45 zł za 8 lekcji czyli 8 godz w miesiacu a prowadzi go Monika Saczuk tak jak to juz napisała yvonne

IKA

ika88
Nowa Siłownia

A ja się z Wami w ogóle nie zgadzam co do cen i tego że siłownia była robiona pod kątem samych kobiet. Uważam, że cena karnetu nie jest wcale taka wysoka bo dzieląc 90 zł na 25 godz to wychodzi nam zaledwie 3,60 za godz w karnecie. Co do godziny takiej indywidualnej to może te 6 zł dla niektórych jest dużo ale niestety osoba, która prowadzi tą siłownie musi porobić opłaty za lokal, światło itp a to nie są wcale małe koszty z tego co wiem. Poza tym Wy się kierujecie siłownią na stadionie że tam godzina z tego co mi wiadomo kosztuje 2 zł. A teraz tak szczerze mi powiedzcie co tam jest na tej siłowni na czym mogłaby poćwiczyć kobieta?Rowerek który jest zepsuty?Zresztą jakie to jest w ogóle pomieszczenie, wejdą 3-4 osoby i już robi się tłok. A poza tym gdyby nie było tej siłowni na stadionie to nie mielibyście do czego porównywać cen. Na dodatek w siłowniach w innych miastach karnet należy wykorzystać w ciągu miesiąca i jest o wiele droższy, a tutaj można wykorzystać w dowolnym czasie. A co do tej Twojej koleżanki z Bielska Białej to może i płaci za karnet 60 zł bo może właściciel płaci małe koszty za utrzymanie, tylko ile jest godz w tym karnecie i ile razy w tyg może korzystać z tej siłowni???

IKA

Wespazjan2
Nowa Siłownia

Nie musisz mi robić wykładu na temat kosztów ponoszonych przez Bestii, znam, wiem i zdaję sobie sprawę.

Kto zechce ten przyjdzie i namawiam, bo silownia to fajna sprawa i dobrze by było aby funkcjonowała. Jednak z tego co wiem na razie jest tylko zainteresowanie, więc Ika daj przykład i zacznij chodzić, znajomych też mozesz namowić, a co....

Odnośnie karnetu do wykorzystania w "dowolnym czasie" to się mija z celem, bo zeby byly jakieś zauważlne efekty należy ćwiczyć regularnie. ;-P

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowa Siłownia

Co do samego inwestora w tą siłownie to musi mieć nery ze stali. Tylko włożyć w sprzęt ( który jest drogi ) i jeszcze spróbować w Parczewie z tym.
Proponuje zrobić jakiś zniżki dla uczniów po okazaniu legitymacji. Teraz w śród 17 - 19 panuje moda na pakowanie.

Wespazjan2
Nowa Siłownia

edit

Edytowane. Administracja.

ika88
Nowa Siłownia

Do yv: ja wcale nie miała zamiaru robić Ci wykładu na temat kosztów tylko chciałam przybliżyć temat bo Wy widzicie tylko że karnet czy godzina jest niby bardzo droga w stosunku do siłowni na stadionie. Tylko nie pomyślicie że siłownie na stadionie utrzymuje urząd miasta, który ma kupe kasy a nie prywatna osoba. Spójrzcie czasami też z drugiej strony że za wszystko trzeba zapłacic. Co do tego abym ja dała przykład chodząc na siłownie to właśnie to robię i znajomym też polecam. A co do karnetu to napisałam że do wykorzystania w dowolnym czasie bo wiem że na innych siłowniach w innych miastach godziny przepadają jeśli ich się nie wykorzysta w ciągu miesiąca. A żeby efekty były zauważalne to wiem że należy ćwiczyć regularnie i wcale nie musisz mi tego mówić. Tylko chodziło mi o to że jeśli za dużo jest komuś płacić 6 zł za godzinkę to może równie dobrze wykupić karnet za 90 zł i wtedy mu wyjdzie godzina 3,6 zł i może chodzic kiedy ma tylko ochotę bo nic mu nie przepada.

IKA

ika88
Nowa Siłownia

A co do zniżek dla uczniów to są oczywiście. Proponuje się dowiedzieć od właścicielki dokładniej. A co do sprzętu w szkołach to masz rację yv tylko że z tego sprzętu można korzystać raczej tylko w czasie zajęć wf-u. Zresztą jeśli grupa liczy ok 10 osób to ile Ty sobie poćwiczysz przez te 45 minut??? Poza tym nie na każdym wf-ie będziesz mogła korzystać powiedzmy z tej "mini siłowni" bo jest wiele klas, które też by chciały.

IKA

Wespazjan2
Nowa Siłownia

Owszem, są osoby ktore stać na wykupienie karnetu i regularne uczęszczanie.
Mam nadzieję, że jakos to wszystko się rozkręci...

Edytowane. Administracja.

ika88
Nowa Siłownia

Jeśli chodzi o uczniów to są zniżki na karnet. Ja wiem że dla wszystkich najlepiej byłoby gdyby wszystko było za darmo ale tak się niestety nie da

IKA

Wespazjan2
Nowa Siłownia

sorki, ale nikt tutaj nie mówi o gratisach, napisałam, ze mnie nie stać bo mam wazniejsze wydatki, Poza tym nigdy nie dostałam nic za darmo więc zdaje sobie sprawę i niczego nie żądam.

Edytowane. Administracja.

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Nowa Siłownia

Hmmm
Nie chciałam się wtracać, ale napiszę. Zawsze można przyjść, zobaczyc, sprobować. Nie neguję tego. Faktem jest, że najlepsze efekty przynoszą regularne ćwiczenia, ale też bez przesady. 15 min rozgrzewki i 45 min ćwiczeń , to chyba dość jak na normalny organizm. Cwiczyć się powinno 2-3 razy w tygodniu, zatem licząc 3 godziny tygodniowo, miesiecznie mamy 12, czyli w zasadzie karnet wystarczy nam albo na 2 miesiace, po 1 godzinie, gdzie koszt wyniesie 1,80/godzinę, lub na miesiąc po 2 godziny 3 razy w tygodniu. Chyba rachubek jest prosty. Zapraszam i pozdrawiam

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

Adek
Obrazek użytkownika Adek
Nowa Siłownia

Tak oczywiście trening godzinny jest dobry dla zdrowia nie dla przyrostu masy mięśniowej wiem coś o tym bo ćwiczyłem pare lat :-) i zaczynam po wakacyjnej przerwie wracać do tego sportu :-)

Kemiro
Obrazek użytkownika Kemiro
Nowa Siłownia

BESTI@666 napisał/a:
Faktem jest, że najlepsze efekty przynoszą regularne ćwiczenia, ale też bez przesady. 15 min rozgrzewki i 45 min ćwiczeń , to chyba dość jak na normalny organizm.

Zalezy jak dal kogo z tego co sie orjetuje jesli ktos idze na silek spedza tam raczje koko 2-3 h. Sam nie chodze na silke ale kilku z moich znajomych tak. Wiec jak ida to tyle czasu spedzaja.

Adek
Obrazek użytkownika Adek
Nowa Siłownia

Kemiro napisał/a:

BESTI@666 napisał/a:
Faktem jest, że najlepsze efekty przynoszą regularne ćwiczenia, ale też bez przesady. 15 min rozgrzewki i 45 min ćwiczeń , to chyba dość jak na normalny organizm.

Zalezy jak dal kogo z tego co sie orjetuje jesli ktos idze na silek spedza tam raczje koko 2-3 h. Sam nie chodze na silke ale kilku z moich znajomych tak. Wiec jak ida to tyle czasu spedzaja.

Dokładnie tak wiem sam po sobie że 2 h schodzi bardzo szybciutko czasami trzeba szybko wszystko robić z małymi przerwami żeby się wyrobić w tych 2 godzinkach .

Wespazjan2
Nowa Siłownia

http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35641,1399754.html

Mam zamiar dzisiaj wybrać się na stadion i zobaczymy jak i czy w ogóle mi podpasuje.
Bestii nie obraź się, na Twoją silownię mnie nie stać.

Edytowane. Administracja.

monika-n
Nowa Siłownia

Usunięto - patrz regulamin. - gruha

monika.n

Wespazjan2
Nowa Siłownia

Monika, nie wolno reklamowac się na stronach bez wczesniejszej konsultacji z administratorem strony.

Edytowane. Administracja.

monika-n
Nowa Siłownia

sorrki to nie wiedziałam. pewnie jak mało kto czytam regulamin :)

monika.n

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Nowa Siłownia

Wiekszość mieszkańców Parczewa to nie "pakerzy", i nie osoby, które trenuja regularnie, tylko osoby, które nawet nie maja odpowiedniej kondycji by godzinke ćwiczyc :), tak więc tych co muszą przebywac na siłowni 2 lub 3 godziny jednorazowo jest niewielu. Kiedyś jakiś czas temu sama korzystałam ze stadionu i widziałam ile osób tam uczęszczało. Oprócz tego, chciałam stworzyc miejsce przyjazne dla szerszej grupy osób, takich, którym wystarczy godzinka treningu ogólnorozwojowego, kondycyjnego. Jednak nikogo nie zmuszam, i nie obrazam się:), jesli moi znjomi mnie nie nie odwiedzają :), choc mogliby przyjść tylko na kawę .
Pozdrawiam

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

Wespazjan2
Nowa Siłownia

Nic sie nie stało, mozesz dać ogłoszenie do kablowki lub dogadać się w administratorem strony.
No i witamy na forum ;)

Edytowane. Administracja.

monika-n
Nowa Siłownia

Właśnie przed chwilą przeczytałam regulamin i jakoś nie znalazłam żadnej wzmianki o tym, że nie można reklamować swojej działalności więc nie bardzo zgadzam się z usunięciem mojego przedostatniego postu i proszę o jakieś szczegółowe wyjaśnienie. Z góry dzięki

monika.n

Wespazjan2
Nowa Siłownia

e) zabrania się umieszczenia treści reklamowych ( w razie wątpliwości prosimy o kontakt, lub ewentualne zamówienie reklamy ).

Edytowane. Administracja.

monika-n
Nowa Siłownia

Kablówka to troszkę za droga forma reklamy jak narazie :D

monika.n

monika-n
Nowa Siłownia

dzięki Iwonka to ja jakiś inny regulamin czytałam

monika.n