Nowa Siłownia

75 posts / 0 new
Ostatni wpis
Wespazjan2
Nowa Siłownia

Niestety, za reklamę trzeba płacić. W kablowce drogo jest?

Edytowane. Administracja.

monika-n
Nowa Siłownia

Wiem, że za reklamę trezba płacić ale nie takie pieniądze, które chca w kablówce

monika.n

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowa Siłownia

Ogólnie wypowiadam się na różnych forach internetowych od kilku lat (6 - 8 lat) i uznawana jest powszechna zasada że nie reklamuje się na nich. To że nie było tego w regulaminie do tej pory to moje przeoczenie. Regulamin zmieniłem w raz z edycją twojego posta, aby była jasność:

regulamin może się zmieniać w trakcie działania forum

A dlaczego jestem takie wredny? Ponieważ utrzymuje serwer z własnych pieniędzy i nie są to małe kwoty. Jeśli doliczyć do tego czas ile na to poświęciłem... Dlatego nie lubię jak ktoś w prosty sposób i za free będzie się reklamował na moim portalu. Jeśli interesuje Cię reklama na eparczew.pl zapraszam na PW na pewno zaoferuje o wiele skuteczniejszą formę prezentacji twojej firmy i nie będą to wielkie pieniądze nawet jak dla Parczewianka.

Wespazjan2
Nowa Siłownia

To moze napisz do administratora strony i jakos się dogadacie odnośnie umieszczenia tutaj reklamy?

Edytowane. Administracja.

monika-n
Nowa Siłownia

Widzisz Iwonka jednak nie było nic konkretnie odnośnie reklamowania dopiero jak ja umieściłam swoją reklamę to regulamin został zmieniony. Chyba jednak nie skorzystam z propozycji administratora i pozostanę przy tej reklamie którą mam. Nie stać mnie teraz na wywalanie pieniędzy w reklamę na necie bo nie mam żadnej pewności, że ona przyniesie mi rezultaty :)

monika.n

Wespazjan2
Nowa Siłownia

To nie są aż tak duze pieniądze, a ta strona też za darmo nie jest utrzymywana.

Edytowane. Administracja.

monika-n
Nowa Siłownia

A do administratora to naprawdę było to chamskie usunięcie mojego posta o reklamowaniu się, jeśli nie było nic wspomniane o tym w regulaminie i zmienienie go po fakcie. To był Twój błąd, że nie umieściłeś tego wcześniej a jak wiadomo za błędy się płaci. I nie mów, że to ja chce iść po najprostszej linii bo to Ty po niej poszedłeś wyrzucając mój post

monika.n

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowa Siłownia

Żerujesz na mojej osobie i jak Cię upomniałem to jeszcze pretensje masz.

Mam prawo zmieniać regulamin jak prawo, aby osunąć cała stronę bo jest moją własnością. Jeśli nie masz pieniędzy to nie kupuj i koniec dyskusji.

Dam przykład wchodzisz na obce podwórko wstawiasz duży baner. Wyskakuje właściciel - do niego też mówisz, że nie ma tego w regulaminie.

Zrozum nie życzę sobie darmowej reklamy na moim portalu.

monika-n
Nowa Siłownia

nie nie żeruje na Twojej osobie i nie mam pretensji tylko to był Twój błąd, którego powinieneś ponieść konsekwencję i na drugi raz sprawdzać wszystko dokładniej. Też dam przykład wchodzisz do sklepu i chcesz kupić buty które sprzedawczyni wie że kosztują 250 zł ale widnieje na nich cena 150 bo ktoś przykleił tą cenę z innych butów nieumyślnie. Przy kasie okazuję się że jednak buty kosztują 250 a nie tak jak było na nich napisane 150. I co nie będziesz się o to kłócił?Sprzedawczyni ma obowiązek sprzedać Ci je po cenie takiej, która na nich widnieje. I to jest też właśnie błąd za który ona zapłaci, a na drugi raz napewno przed otworzeniem sklepu będzie sprawdzała czy na każdym obuwiu jest prawidłowa cena

monika.n

andyR
Nowa Siłownia

Przecież na "eparczew" jest baza firm, linki do firm. Można sobie stopkę dopisać (Grucha, można?), tak jak ja mam. Grucha ma rację z tym reklamowaniem na forum, na wszystkich forach się tego nie robi.

monika-n
Nowa Siłownia

Sorrki ale nie wiedziałam, że tego nie wolno robić a poza tym w regulaminie nic nie znalazłam na ten temat. Dopiero po moim zareklamowaniu się administrator zmienił regulamin dopisując punkt odnoszący się do tego

monika.n

bezczell
Nowa Siłownia

Moim zdaniem jest stanowczo za drogo jak na warunki Parczewa.
Ogólnie pomysł z tymi godzinami jest nie trafiony i bez sensu.
Według mnie za 6zł powinna być nie godzina tylko siedzisz ile chcesz a
karnet za te 90 zł to nie jakieś tam 25h tylko też do bólu, tak jest przynajmniej na innych siłowniach.
N.p w Białej Podlaskiej w siłowni ATLAS karnet miesięczny kosztuje 60zł i chodzisz do bólu a wjazd pojedyńczy 6zł i też możesz siedzieć od otwarcia do zamknięcia, 4 sale, ogólnie dużo sprzętu i sporo maszyn. W Białej w GOLIACIE karnet dla uczniów i studentów to 50zł /dużo nowego sprzętu i maszyn i dodatkowo sauna w cenie/ także troche patrząc na ceny w Białej to Parczewskie są naprawde wygórowane. Nie byłem to nie wiem jak tam jest ale napewno sprawdze. Mimo to uważam pomysł z siłownią za bardzo dobry i mam nadzieje że się rozkręci. pozdrawiam

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowa Siłownia

Dopiska do bazy jest darmowa, ale na dłuższy opis musicie trochę poczekać aż zrobię skomplikowany skrypt. Ale za niewielką opłatą roczną ( 50 - 100 zł) będzie można wkleić na eparczew swój wizytówkę firmową.

M
Nowa Siłownia

25 godzin na karnecie to przesada. moze 25 wejsc? to juz bardziej by pasowalo. macie wogole zdjecia tej pakerhali?
http://www.cob-fitness.pl/cennik.php
sa lepsze i drozsze.
120 zl za 20 wejsc, ze zdjec tylko te w banerze.

monika-n
Nowa Siłownia

Czyli na czym to polega ten wpis do bazy firm? Za free mogę wpisac swoją firmę? I czy jakiś opis tzn reklame też tam mogę dać czy tylko wpisać, że taka firma jest w parczewie?

monika.n

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Nowa Siłownia
BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Nowa Siłownia

Do bezczel...
To jest Twoje zdanie, i jesli nie pauje Ci u mnie, to proszę odwiedzać Białą Podlaskę, myslę, że zdojazdem tez wyjdzie Ci taniej:). prosze wziac tylko pod uwage koszty utrzymania lokalu. Gdybym dysponowała swoim, to karnet kosztowałby 50 zł :). Pozdrawiam

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Nowa Siłownia

Do M....
Przede wszystkim to nie ten sttaus co posiada stadion, i zamiast krytykować wystarczy przyjść i obejrzeć. Mysle jednak ,że to nie dla Ciebie, bowiem u mnie nie ma tyle obciążenia, co na stadionie:). A tak poza nawiasem, to jesli jesteś w Katowicach, to nie wiem jaki sens interesować się cennikiem w Parczewie :):), no chyba że jesteś Parczewiakiem, a wypowiadasz się jak większość "emigrantów" :) " ...U Nas w Katowicach..." :):):)
Pozdrawiam

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

M
Nowa Siłownia

heh nie jestem emigrantem. mieszkam w katowicach. nie porownuje tego do stadionu, bo nie wiem jak wyglada, ani do tej nowej silowni, z tego samego powodu
dlatego prosilem o zdjecia
porownuje dlatego, ze 90zl za 25 godzin, to drogo, nawet jak na katowice
a interesuje sie tym cennikiem tak poprostu.

bezczell
Nowa Siłownia

BESTI@666 napisał/a:
Do bezczel...
To jest Twoje zdanie, i jesli nie pauje Ci u mnie, to proszę odwiedzać Białą Podlaskę, myslę, że zdojazdem tez wyjdzie Ci taniej:). prosze wziac tylko pod uwage koszty utrzymania lokalu. Gdybym dysponowała swoim, to karnet kosztowałby 50 zł :). Pozdrawiam

nie denerwuj się, zdaje sobie z tego sprawę, że są to duże koszty, ale naprawdę jakbyś zrobiła nawet te ceny co są ale że nie za /h tylko do oporu to by lepiej dla wszystkich wyszło, Twoja siłownia, Twoja sprawa :) pozdrawiam

p.s uczę się w białej także wychodzi mi taniej )

Wespazjan2
Nowa Siłownia

A ja bylam na stadionie, heh, obskurnie jak zwykle, jednak pomijając koszty, przyzwyczaiłam się chyba już do tej silowni, w sumie ani jej wygląd ani sprzęt nie zachęca kobiet do ćwiczeń akurat tam, ale ja tam sie dobrze czuję w męskim towarzystwie, poza tym moj chlop też tam chodzi i nie jest źle. :p

Edytowane. Administracja.

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Nowa Siłownia

Do bezczell...
Ja się nie denerwuję, lecz próbuję uzmysłowić :) niektóre fakty :). Faktem jest, że nie każdemu się dopasuje, zawsze bedzie coś niedograne, bo kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Dlatego proponuje załozyc własną działalność i zobaczyć jak to fajnie się "zarabai":):)
Pozdrawiam

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

BESTI@666
Obrazek użytkownika BESTI@666
Nowa Siłownia

do M...

Proponuję może zerknac na cenniki w rożnych miastach, bo ja odiwedziłam kilkanaście stron, a nie sugerować się jednym przykładem.
Pozdrawiam

Człowiek "wykształcony"jest to człowiek zewsząd od istoty rzeczy oddzielony mgłą i chmurami cudzych pojęć, tak nieraz gęstymi, że ani jeden promień się nie przedrze.

M
Nowa Siłownia

haha
ale do jakich standardow sie odnosic? pokaz zdjecia, to bede wiedzial jakie strony odwiedzac. ja pokazalem Ci NAJTANSZA z NAJLEPSZYCH w katowicach.
bo porownojac do gymnasiona, czy world class, oczywiscie masz taniej, ale chyba nie o to chodzi, prawda? karnet na 25 godzin, starczy mi na 10 dni, jezeli nie robilbym cardio, bo z cardio trening 2-2,5 godziny + godzina rowerka/biezni...
wiec jezeli mialbym kupic 3 karnety na miesiac, to oplaca mi sie bardziej w world class cwiczyc
nie naskakuje na Ciebie, tylko pisze co jest nie tak. 25 wejsc za cene 90 zl (o ile dobrze pamietam) to super cena, ale nie 25 godzin.
pozdrawiam