A obok bioelektrowni cmentarz....

13 posts / 0 new
Ostatni wpis
bobbyperruu
Obrazek użytkownika bobbyperruu
A obok bioelektrowni cmentarz....

Tzn przy zbiegu ulic Polna, Zbożowa i Jana Pawła na działce na której pierwotnie miał być wybudowany budynek Straży Pożarnej ( nie powstał bo zabrakło funduszy w kasie miejskiej) już wkrótce powstanie nowy cmentarz.Teren został przekazany kościołowi przez urząd miasta. Tak więc oprócz atrakcyjnych zapachów z bioelektrowni mieszkańcy osiedla polna będą mieć również ciekawy widok z okien.

andyR
A obok bioelektrowni cmentarz....

Przekazany?

nioop
Obrazek użytkownika nioop
A obok bioelektrowni cmentarz....

To moze , o ile plany faktycznie zrealizują... Mieszkania na ul.Polnej pujda w dół ;p heh.. Bynajmiej jeden plus.. ;p Tyle ze trzeba bedzie sie zaopatrzyć w "ambi pur" ;p i to w kazdym pokoju ;p heh..

sobek
A obok bioelektrowni cmentarz....

został przekazany nie przez "urząd" tylko radę miejską, nie teraz a za poprzedniej kadencji. szkoda- bo to był piękny teren pod inwestycje. druga szkoda- ze wtedy /bodajże w 2004r/ nikt nie interweniował w tej sprawie.
szkoda też że jednak ta bioelektrownia nie powstanie- dużo mówi się o ekologii- kogo nie zapytasz to jest "ZA" -niestety kiedy przyjdzie co do czego - to staje grupa oszołomów, którzy nie znając technologii, a przede wszystkim nie posiadając jakiejkolwiek wiedzy na temat rwą koszule padając w progu postępu. :|

Skasowany
A obok bioelektrowni cmentarz....

to staje grupa oszołomów, którzy nie znając technologii, a przede wszystkim nie posiadając jakiejkolwiek wiedzy na temat rwą koszule padając w progu postępu.

Widać długo pan w urzędzie pracuje i ciągle używa w stosunku do mieszkańców terminów z poprzedniego sytemu politycznego

sobek
A obok bioelektrowni cmentarz....

blluurp.... yeep..!
no niee.... znowu.... zamęczy mnie ten człowiek....
i oto w imieniu ludu głos Wielkiego i Wszechwiedzącego W zabrzmiał jako wyrocznia, aż biednemu ludowi szczęki poopadały /albowiem wszystko co powiedział W wywoływało taki odruch/. Bowiem nie kto inny tylko W wiedział najlepiej co każdy ma na myśli zabierając głos w każdej kwestii.
Padnijmy więc na kolana przed naszym W, przywdziejmy strój lichy i wygląd durnowaty, żeby swoim szybkim pojmowaniem sprawy nie peszyć wielkiego W.

Skasowany
A obok bioelektrowni cmentarz....

Inwestycje mają służyć mieszkańcom i jeśli wiara to co określa postępem okaże się dobrze ulokowana to nie trzeba będzie prowadzić kampanii propagandowej wśród mieszkańców . Jeśli jednak obawy wynikające choćby z doświadczeń innych tego typu inwestycji okażą się uzasadnione i kolokwialnie ujmując smród będzie jednak dokuczliwy to nawet najbardziej imponujący bilans korzyści nie będzie wystarczająco przekonywujący. Na marginesie mówiąc to gdyby się panu chciało ruszyć pewna cześć ciała ( co tylko potwierdza fakt, że jest pan pasożytem urzędniczym na pensji podatników których określa pan oszołomami) i przejść do sąsiadów ze starostwa to dowiedziałby się pan o tym ze na razie nie wpłynęła żadna oficjalna skarga od mieszkańców na tę inwestycje. Ale zawsze łatwiej określić ludzi bandą oszołomów .. prawda..

sobek
A obok bioelektrowni cmentarz....

bluuurp... yeeep...
taaaaaaa.....
facet ma chyba na mnie uczulenie... :P

Twe słowa jak strzały tną powietrze
a cenne uwagi niczym ptaki na wietrze
Wielki wespazjanie cóż nam się stanie
jeśli ciebie nie stanie?
Wszak nie w kij nam dmuchać
jeno ciebie słuchać
Na koniec powiedzieć trzeba w sekrecie:
lepiej mieć W na portalu
niż W w... gdzie?.... to wiecie

Skasowany
A obok bioelektrowni cmentarz....

Cóż za talent poetycki, przebija Rocha Sęczawę
W dawnych czasach normą był ogół a nie margines .Teraz okazuje się ,że norma to osoby mające problemy z alkoholem natomiast normalni ludzi to oszołomy. Widać nowy postępowy i ekologiczny świat w tym kierunku zmierza i dotarł już do Parczewa. Odpowiadając na pytanie jeśli ten świat na dobre się zadomowi to mnie na pewno w nim zabraknie i wtedy ciemny lud oszołomów będą oświecać , prowadzić i uświadamiać mędrcy i przewodnicy pana pokroju.. Można więc powiedzieć, że świetlana przyszłość przed panem. :)

arkus
A obok bioelektrowni cmentarz....

Cmentarz to też inwestycja na której można dobrze w Polsce zarobić. Można tam kopać doły, betonować je, stawiać kamienie święcone, sprzedawać wianki i śmierdzące toksyczne znicze. A że komuś się nie podoba widok i smród to jego problem. Wszak już rabi Jezus w Biblii nauczał: "Chowanie umarłych pozostawcie umarłym", czyli zajmijcie się swym życiem tu i teraz. Jak widać, mistrz wskazał alternatywę. A jak ktoś potrzebuje kultu zmarłych to dajmy mu takie poletko. Dziecko też potrzebuje piaskownicy zanim dorośnie.

A najważniejsze, byś zawsze był wierny
Samemu sobie i - co za tym idzie
Jak noc za dniem - byś innym też nie kłamał.

W.Szekspir,"Hamlet", Akt I, sc. III

Skasowany
A obok bioelektrowni cmentarz....

Logicznie byłby gdyby domorosły buddysto/ateista nie pouczał chrześcijan jak mają postępować dokonując wykładni Ewangelii i powołując się na Jezusa Chrystusa. Szczerze mówiąc nie wiem z czego wynika takie postępowanie, z wrodzonego poczucia wyższości, kompleksów czy są to początkowe objawy schizofrenii ????

arkus
A obok bioelektrowni cmentarz....

Nauki Jezusa czy Buddy nie są czyjąś własnością. Wszyscy je mogą studiować, bez poprawności politycznej. Zwłaszcza, że w latach 60-tych Kościół zniósł listę ksiąg i pism zakazanych. Inkwizycja też już nie istnieje. Nie ma sensu ciągle trzymać się starych koncepcji. "Szukajcie a znajdziecie"-Jezus. Ateizm dla mnie nie istnieje. Ja go nazywam materializmem, ale to mój punkt, choć nie tylko. Życzę miłych świąt !

A najważniejsze, byś zawsze był wierny
Samemu sobie i - co za tym idzie
Jak noc za dniem - byś innym też nie kłamał.

W.Szekspir,"Hamlet", Akt I, sc. III

Skasowany
A obok bioelektrowni cmentarz....

Owszem nie są , nie zmienia to faktu , ze nie mam łagodniejszych określeń niż wspominanie wyżej na zobrazowanie sytuacji w której ktoś nie jest członkiem danej wspólnoty a wręcz jest do niej nastawiony wrogo a jednocześnie próbuje pouczać jej praktykujących członków podpierając się naukami tam głoszonymi. Ociera się to o jakąś formę patologii. :|
Dziękuje za życzenia i wzajemnie.