Ze świata

Najpopularniejsze gry liczbowe w Polsce i na świecie – ciekawostki

Najpopularniejsze gry liczbowe w Polsce

Materiał przygotowany we współpracy z portalem lottoland.

4 sposoby na (skuteczne) szukanie pracy

Jak wynika z danych Pracuj.pl 65% Polaków deklaruje, że rozgląda się za nową pracą. Rozglądanie to jednak nie to samo, co skuteczne poszukiwanie. Kandydaci na analizy ofert i wysyłanie aplikacji poświęcają bowiem za mało czasu.

Pamiętacie Arkadiusa? Był gwiazdą, u niego bywała nawet Gessler. Potem zniknął. Teraz rozważa powrót

"Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji na temat mojego powrotu i w jakiej dokładnie to będzie formie. A prasa już się rozpisuje, że wracam, co nie jest do końca prawdą" - Arkadius szokował, bulwersował, ale też ciekawił Polskę przełomu wieków. Za granicą budził podziw.

Bilety na mecz za 1zł!

W niedzielę 3 listopada zielono-czarni w składzie m.in. z Bartoszem Wiązowskim podejmować będą na własnym stadionie deptającą im w tabeli Olimpię Grudziądz. Spotkanie trzeciej i czwarej drużyny pierwszej ligi zapowiada się więc niezwykle interesująco.
 
Górnik Łęczna przygotował dla wszystkich mieszkańców Parczewa i okolic specjalną promocję na to spotkanie. Każdy mieszkaniec gminy Parczew otrzyma możliwość zakupu biletu za symboliczną złotówkę. Promocja obejmuje wszystkie otwarte trybuny łęczyńskiego stadionu. 
Subscribe to RSS - Ze świata