Hit wsrod fylmow

132 wpisów / 0 new
Ostatni wpis
karamba
Hit wsrod fylmow

Polecam też filmy Pedro Almodovara, np. "Porozmawiaj z nią" czy ostani "Volver". Choć wiele osób mówi, że "nie rozumie" filmu.

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

M
Hit wsrod fylmow

Co do 'Symetrii' sie zgodze, 'Plac Zbawiciela' jeszcze nie mialem okazji obejzec. trzeba nadrobic =)
teraz wyszedl 'Testosteron', trzeba by zobaczyc.
wogole ostatnio sie nie udaja 'nam' filmy. o ile 'tylko mnie kochaj' bylo ok, to 'dlaczego nie' przekombinowali na maxa... film reklama.
w kinach tez teraz leci 'hannibal. po drugiej stronie maski' trzeba obejzec, bo 2 poprzednie czesci byly konkret =)
pozdrawiam

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

I obejrzałam sobie ten Kod...Cóż, film jak film, taki trochę nudnawy, ale rzeczywiście kościół mógł się przyczepić, zwłaszcza, że i tu trochę podobnie jak w ostanim kuszeniu, Chrystus jest mężem Marii Magdaleny i ma z nią dziecko...
Nie szokuje mnie ten film, gdyż do spraw wiary mam raczej luźne podejście, ale innych może, tych bardziej utożsamiających się z katolicyzmem...
Można obejrzeć i raczej na chłodno go oceniać, w końcu to tylko film....;)

BTW< Tron we krwi akurat można obejrzeć w Ale kino...najbliższy seans piątek 16.06- 11.05

Edytowane. Administracja.

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

karamba napisał/a:
Polecam też filmy Pedro Almodovara, np. "Porozmawiaj z nią" czy ostani "Volver". Choć wiele osób mówi, że "nie rozumie" filmu.

O filmach Lyncha też można powiedzieć, że są niezrozumiałe. ;)

Kino Almodovara albo się lubi albo nie i raczej panowie są anty bo występuje tam sporo wątkow homoseksualnych, np. w Złym wychowaniu. ;)
Tak czy inaczej, to dobre kino, jednak nazywanie polisz kiczu, czyli Tylko mnie kochaj dobrym filmem wzbudza moj śmiech, bo moim zdaniem jest to gniot jakich mało.

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Fajnie, tylko że ma egzaminy :P
Nagraj mi i rzuć na płytce jak możesz :D

karamba
Hit wsrod fylmow

"Kino Almodovara albo się lubi albo nie"

Dokładnie o to mi chodziło.

A "Tylko mnie kochaj"? Lekki filmik, który nie wymaga raczej wielkiego wysiłku umysłowego. Choć przyznam, że mnie bawił, ale tylko i wyłącznie dzięki małej blondyneczce. Gdyby nie rola Michaliny, nie byłoby na co patrzeć. Oprócz prezentacji świata snobów nic tam nie ma.

Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie zapukasz.

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Nie bardzo, ale wydaje mi się, że przez następne dwa miesiące będzie go można oglądać na tym kanale...

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Dzięki za info :)

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Nie ma sprawy, kurcze literówki robię...:p
I tyle z filmów? Nikt nie napisze co warto obejrzeć a czego stanowczo nie?
I już więcej dziś nie piszę bo głupoty jakieś mi wychodzą bez sensu...:)

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

A słyszeliście coś może o jakimś nowym filmie typu fantasy, coś jak LOTR, albo jakiś z akcją do 1800 roku ? :)

sysienka
Obrazek użytkownika sysienka
Hit wsrod fylmow

stanowczo nie: Ona to on, nowa komedia do kin wchodzi - ja bym robiła ewakuację z tego seansu,
kolejny film z pólki:młodzieżowa komedia romantyczna z happy endem, gdzie tłem całej tej żenady jest miłość do piłki nożnej jak i przedstawiciela płci żeńskiej tak i męskiej. Tylko, że ze strony tej pierwszej jest to miłość zakazana- dziewczyna nie może grać w "nogę", bo nie ma drużyny dziewczęcej. Więc laska postanawia przebrać się za brata bliźniaka... reszty można się domyśleć.
zasypiałam na tym powaga:)

...:::: S t a Y i n G A l i V e ::::...

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Eeee, ja za komediami nie przepadam, za dużo tego w realnym świecie, chociaż niektóre ostatecznie mogą być...;)

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Ukryty wymiar... B)

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Ale dużo napisałeś o tym filmie, dawno oglądałam i chyba się trochę bałam...:)

Edytowane. Administracja.

xander
Hit wsrod fylmow

X-man 3 jest zajebisty! Jeszcze nie widziałem, ale kocham twory MARVEL'A ! :D

M
Hit wsrod fylmow

nowego hannibala polecam. nareszcie sie dowiadujemy dlaczego ma taka zryta psychike. wiecej nie napisze, obejzyjcie.

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

Evil dead, to coś pośredniego, ale ja tego gniota to na pewno nie obejrzę, na pewno jest tak samo głupi jak ten z lat 80...A swoją drogą mogliby w końcu nakręcić "Twierdzę" jeszcze raz bo ta Manna to kicz nie z tej ziemi, a książka niczego sobie...
"Gwiezdny pył" premiera 2007,
"He-Man" Johna Woo- 2006
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale...
Legenda strażnika - Najdłuższa podróż...
"Merlin's Apprentice"
"Talizman" E. Zwicka,na podst. Kinga- 2007...

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

To ja wiem :D
I ponoć są Piraci z Karaibów 2 :)

KamoN
Obrazek użytkownika KamoN
Hit wsrod fylmow

A jak tam komedie lubie ostatnia cz. Egzorcysty ze Scorupco podajrze była całkiem śmieszna hehe. Polecam "Chłopaki z sąsiedztwa" fajne nowoczesne tańce tam prezentują :d

Żyj chwilą - w chwilę przepij wszystko !!
Umiesz liczyć ?...........?
Licz na siebie!!! :0

xander
Hit wsrod fylmow

No są, ale ja się dziwię dlaczego ty nie oglądałeś tych wszystkich nowości... Jakbym mieszkał w wawie to bym codziennie do kina latał :>

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

3, premiera w 2007...

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Xan chętnie ale wiesz po 1 kasa po 2 z kim po 3 gdzie :D
Bo mi się nie uśmiecha jechać godzinę do kina a potem wracać nocnymi :D

robot
Obrazek użytkownika robot
Hit wsrod fylmow

"(...)Znów w dłoni zamiast płaskiej butelki
Znany kształt kolby od parabelki(...)"

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

KamoN napisał/a:
. Polecam "Chłopaki z sąsiedztwa" fajne nowoczesne tańce tam prezentują :d

??
O ile dobrze pamiętam, a oglądałam ten film już bardzo dawno należy on raczej do gatunku filmow dramatycznych i nie o taniec w nim chodzi...
Ale masz rację, to całkiem niezły film, jeden z najważniejszych tzw. kina afroamerykańskiego...
A filmy Spike'a Lee? Lubi ktoś?

Edytowane. Administracja.

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Hit wsrod fylmow

Ja polecam film "Ali... Amarykański Bokser" z Willem S. w roli głownej. Warto obejrzyć ten film dla jednego momentu w filmie z egzotyczną murzyńską muzyką.

A może robimy ranking na stronie najlepszych filmów i piosenek co o tym myślicie ??

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Ukryty wymiar to jest właśnie jedyny horror na którym w całym moim zyciu poczułem trochę strachu :D

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Hit wsrod fylmow

Weź mi nawet nie przypominaj oglądałem go pierwszy raz sam o 2 w nocy sam w lublinie na stancji. Prawie się nie posrałem :-)

Wespazjan2
Hit wsrod fylmow

gruha napisał/a:
A może robimy ranking na stronie najlepszych filmów i piosenek co o tym myślicie ??

Z uwagi na zróżnicowany gust użytkownikow lepszym wydaje się wątek przykładowo- jakiej muzyki w tej chwili słuchasz...Chodzi mi głównie o to, że niektórzy nie orientują się w pewnych gatunkach i nie bardzo wiedzą o co chodzi, zwłaszcza Ci starsi:p ;)...
Z filmami to już pewnie szybciej...;)

Edytowane. Administracja.

Jarrod
Obrazek użytkownika Jarrod
Hit wsrod fylmow

Gruha a oglądałeś może "Arachnofobie" ? :D ;)

gruha
Obrazek użytkownika gruha
Hit wsrod fylmow

przecież wiesz jak ja bardzo lubię pająki ... oczywiście że NIE !!!

xander
Hit wsrod fylmow

Kto ma ten ukryty wymiar? ;] Dawno się nie bałem ;]